Op. Dr.Ercan Demirbağ

Plastik R, Estetik Cerrahi   Istanbul   366 görüntülenme
Nerede: Istanbul

Ercan Demirbağ Kimdir?

Op.Dr. Ercan DEMİRBAĞ, Ankarada doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankarada, lise öğrenimini Konya Meram Fen Lisesinde tamamladıktan sonra, 1996 yılında birincilikle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine girmiş ve başarıyla tamamlayarak "Tıp Doktoru" unvanı almıştır. 2003 yılında çok istediği Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına TUSta dereceyle ilk tercih olarak ülkemizin en yoğun kliniklerinden SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlamıştır. Parsiyel Kulak Defektlerinde Lokal Flep Alternatifleri konusunda hazırladığı uzmanlık teziyle Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık sonrasında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde zorunlu hizmetini tamamlamış, Çorlu Asker Hastanesinde vatani görevini yapmış,  İhtisası sırasında ve sonrasında çok sayıda estetik ve rekonstrüktif cerrahi operasyonu gerçekleştirmiştir.

Evli ve iki çocuk babası olan Op.Dr.Ercan DEMİRBAĞ yoğun olarak estetik cerrahi, el cerrahisi, medikal estetik uygulamalar ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

Mesleki çalışmalarına İstanbul Beylikdüzü'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.